Меню KDT

Коммунальное Государственное Учреждение Школа-центр дополнительного образования 43" акимата города Нур-Султан

Наши новости

Ағымдағы жылдың 18 қарашасында өткен математика пәнінен "Алтын сақа"- аудандық олимпиадада 6 "ә" сынып оқушысы Нәбия Таубай 3 орынды иеленді. Жетекшісі Ж.Омаров. құттықтаймыз.

5-6 сынып оқушыларына арналған республикалық пәндік олимпиаданың аудандық кезеңі.
«Астана дарыны» дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау орталығының жұмыс жоспарына сәйкес 5-6 сынып оқушыларына арналған республикалық пәндік олимпиаданың аудандық кезеңін 2022 жылы 12 қарашада №60 мектеп-лицейінде өткізді.

Олимпиаданың қорытындысы бойынша Құсаинова Айгерім 5 «Б» орыс тілі пәнінен 2 орын алды – жетекшісі: Достамбекова М.М.Лопатинский Ярослав 5 «А» жаратылыстану пәнінен 3 орын алды – жетекшісі: Аубакирова А.О. Таубай Набия 6 «Ә» Орыс тілі пәнінен 3 орын алды – жетекші: Саттыбаева К.К.Тұрғын Мұхамедали 6 «Ә» ағылшын тілінен диплом алды – жетекшісі: Тагаева М.К.
Ағымдағы жылдың 18 қарашасында өткен математика пәнінен "Алтын сақа"-  аудандық   олимпиадада 6 "ә" сынып оқушысы Нәбия Таубай Набия 3 орынды иеленді. Жетекшісі Ж.Омаров. құттықтаймыз

Таубай Набия 6 «Ә» Орыс тілі пәнінен 3 орын алды – жетекші: Саттыбаева К.К.
Тұрғын Мұхамедали 6 «Ә» ағылшын тілінен диплом алды – жетекшісі: Тагаева М.К.
Ағымдағы жылдың 18 қарашасында өткен математика пәнінен "Алтын сақа"-  аудандық   олимпиадада 6 "ә" сынып оқушысы Нәбия Тәубей 3 орынды иеленді. Жетекшісі Ж.Омаров. құттықтаймыз
Районный этап республиканской предметной олимпиады для учащихся 5-6 классов.
В соответствии с планом работы центра выявления и поддержки одаренных детей и талантливой молодежи «Астана дарын» 12 ноября 2022 года в школе-лицее № 60 проведен районный этап республиканской предметной олимпиады для 5-6 классов.
По итогам олимпиады Кусаинова Айгерим 5 "Б" заняла 2 место по предмету Русский язык - научный руководитель: Достамбекова М.М.
Лопатинский Ярослав 5 "А" занял 3 место по естествознанию - научный руководитель: Аубакирова А.О.
Таубай Набия 6 "Ә" заняла 3 место по предмету Русский язык - научный руководитель: Саттыбаева К.К.
Тұрғын Мухамедали 6 "Ә" получил диплом по английскому языку - научный руководитель: Тагаева М.К.
В районной олимпиаде «Алтын сака» по математике, состоявшейся 18 ноября текущего года, ученица 6 "Ә"класса Таубай Набия заняла 3 место.Руководитель: Ж. Омаров.
Наши поздравления!!!

Добавлено: 21.11.2022 в 22:11